V článku najdete jednoduchý návod jak se orientovat v rezervačním systému

Na hlavní straně webových stránek byl vytvořen náhled rezervačního systému, kde vidíte aktuální obsazení tenisových dvorců v daném dni. Pokud se chcete zaregistrovat a systém využívat, vyplňte patřičné údaje a počkejte na schválení administrátora stránek (do doby schválení vás systém nepřijme).

Po přihlášení si můžete vybrat v kalendáři termín a kurt, kde si budete chtít zahrát. Každý návštěvník má k dispozici 9 jednotek (1 jednotka je 30 minut), které může použít i na více objednávek do budoucích dnů. Po odehrání nejbližší rezervace vám bude připočteno opět tolik jednotek, kolik jste odehráli. Maximální doba rezervace je 90 minut na den.

Dlouhodobá rezervace trenérů je znázorněna černou barvou. Stejně tak je černá u tenistů, kteří nemají svůj registrační profil a objednali se telefonicky či se neobjednali vůbec a správce je do systému zanesl při vstupu na kurty.

Uživatelé registračního systému, kteří mají svůj účet jsou znázorněni červeně a správce vidí jejich přihlašovací jméno na daném kurtu.

Od roku 2015, kdy byl rezervační systém úspěšně spuštěn, má tento program v současnosti 180 uživatelů. Věříme, že tento systém budete využívat co nejvíce.