Nové webové stránky

Vážení tenisoví přátele,

rádi bychom vám představili nové webové stránky našeho klubu. Vývoj těchto stránek stál mnoho úsilí a času, takže doufáme, že vám daný formát bude vyhovovat a sloužit co nejlépe. Snažili jsme se o co největší přehlednost a jednoduchost, novinkou je responzivní design webu, automaticky přizpůsobený vašemu zařízení – počítači, tabletu či telefonu. V jednotlivých sekcích naleznete veškeré potřebné informace.

Klubový žebříček či rezervační systém pro letní sezonu, zůstávají v podobě, na kterou jste byli zvyklí, včetně přihlašovacích údajů. Fotogalerie se bude průběžně doplňovat. Zajímavostí je letecký pohled na náš areál – video si můžete prohlédnout na hlavní stránce.

Vývojářem nových stránek LTC Kolín je student SOŠ a SOU stavební Kolín Lukáš Patočka, kterého vám můžeme vřele doporučit, pokud byste uvažovali o tvorbě či modernizaci své webové prezentace.

Jsme přesvědčeni, že po mnoha investičních akcích, které v nedávné době v našem areálu proběhly, a které široká veřejnost velmi ocenila, je spuštění nových moderních internetových stránek dalším krokem vedoucí k ještě větší spokojenosti mezi členy, návštěvníky či hosty našeho klubu.

Mgr. Jindřich Synek ml.